Search
Close this search box.

Dokumenty ke stažení

důležité dokumenty společnosti INZET, s.r.o.

Management kvality společnosti INZET, s.r.o.

Ve společnosti INZET s.r.o. nám od samého počátku naší činnosti záleží jak na kvalitě našich výrobků a služeb, tak na bezpečnosti našich zaměstnanců. Spolupracují s námi špičkoví odborníci, autorizovaní projektanti a dobří řemeslníci. Všichni zaměstnanci se neustále vzdělávají a dbají na dodržování pravidel bezpečnosti práce.

Firma je certifikována podle norem ISO 9001, 14 001, 18 001. Systém řízení kvality je pro nás součástí celkové firemní strategie. Víme, že chceme-li odvádět skutečně dobrou práci a podílet se na velkých projektech, bez fungujícího managementu jakosti se to prostě neobejde. Do jaké míry jsme v tomto úsilí úspěšní se můžete přesvědčit například v našich referencích.

Voda je nezbytnou surovinou, bez níž se neobejde největší světová velmoc ani ta nejzapadlejší vesnice kdesi v horách. Ve společnosti INZET s.r.o. jsme již před mnoha lety začali budovat unikátní know-how v oboru hospodaření se zdroji pitné vody i širokou síť odborných kontaktů. Díky tomu vám dnes můžeme poskytnout ucelenou nabídku služeb v oboru úpravy pitné vody.