Search
Close this search box.

O společnosti INZET

Váš partner pro vodohospodářské projekty

INZET, s.r.o.

Společnost INZET, s.r.o. jsme založili v září roku 1997 v Praze. Od samého počátku bylo naším cílem poskytovat služby související s šetrnějším přístupem k životnímu prostředí a úsporám energií. To nám zůstalo dodnes, stejně jako model komplexity služeb, kdy požadovaný výrobek navrhneme, vyrobíme, dodáme, namontujeme, uvedeme do provozu a následně provádíme jeho údržbu a servis.

Naše společnost se vyvíjela, a tak jsme postupem času pod vlivem nových požadavků trhu rozšířili své služby o zprostředkování projekční činnosti a následně o dodávky technologických celků v oblasti vodárenství. Tomu se pochopitelně přizpůsobily i naše technologie a kvalifikace našich pracovníků.

Stroje a lidé – dvě devizy společnosti INZET, s.r.o.

Společnost INZET s.r.o. stojí na dvou pilířích. Tím prvním je tým lidí, kteří firmu tvoří. Podstatná část z nich byla u toho, když společnost vznikala, a spolu s ní pak profesně i lidsky rostli, vzdělávali se, sbírali zkušenosti a hledali nové impulsy pro další zlepšování služeb firmy.  Druhý pilíř představuje strojní vybavení společnosti a kvalitu strojírenské výroby, díky níž si značka INZET, s.r.o. získala záhy dobré jméno a postupně nám otevřela cestu k dalším zakázkám.

Ve společnosti INZET, s.r.o. usilujeme o to, aby naše technologie byly vždy v souladu s potřebami trhu a aktivně rozvíjíme obchodní aktivity jak v rámci ČR, tak v zahraničí. Myslíme při tom na budoucnost, a tak jsme například  s ohledem na chystaný vstup některých balkánských zemí do Evropské unie založili už v roce 2011 v Chorvatsku společnost INZET TEHNOLOGIJA VODE d.o.o. Vstup do Unie vytvořil v nových členských zemích poptávku i po nových službách, které jsou součástí našeho portfolia.

Strategické uvažování, kvalifikovaný personál a technologické zázemí stojí za úspěšným příběhem naší firmy.

Budeme rádi, stanete-li se jeho součástí!